İRTİBAT İÇİN

7/24

444 6 497

Görünmeyeni görmek duyulmayanı duymakla başlar bizim işimiz

  • Türk dedektif türkinenin ilk ticari ünvan ve tesciline sahip özel dedektif bürosu olup özeldedektifder üyesidir.

  • Çalışmalaramızda hukuka aykırı delil elde etme yöntemlerine asla baş vurmuyoruz.Yasal mavzuata uyuyoruz

  • Yurt içinde ve yurt dışında dedektiflikte deneyimli eğitimli kendisini ıspatlamış titiz dedektiflerle çalışıyoruz

SAHTE EVRAK ARAŞTIRMASI

     Bir şirketle ortaklık kurmak istediğinizde, büyük bütçeli ya da küçük ölçekli işler yaptığınızda ya da ödemeyi çek yoluyla aldığınızda, aldığınız çekin ya da imza attığınız evrakların tamamen yasal ve gerçek evraklar olduğundan emin olmanız gerekir. Dolandırıcıların en çok başvurduğu aldatma yöntemi sahte evrak ve çek düzenlemedir. İmza attığınız bir evrak, şirketinizin ve sizin geleceğiniz için günü geldiğinde çok büyük maddi ve manevi zararlara neden olabilir. Bu nedenle, sizin için önemli olacak bir evrağın gerçekliğinden emin olmak isterseniz, sahte evrak araştırması konusunda bilgili ve deneyimli dedektif kadromuzla sahte evrak araştırması yapıyoruz.

Sahte Evrak Araştırması Nasıl Yapılır?

      Hukuki, ticari ya da medeni bir bağınızın olması ön koşulu ile gelen tüm araştırma talepleri doğrultusunda çek ya da evrak, özel teknikler ile profesyonel dedektif kadromuz tarafından incelemeye alınır. Sahte olup olmadığı bilgisi dosyalanır ve gerekirse hukuki süreçlerde kullanabilecek materyallere dönüştürülür.

ALACAK VE HACİZ TAKİBİ

      Borcunu ödemeyen, ticari olarak bir bağınızın bulunduğu ve hukuki olarak da borcu karşılığı eşyalarına, üretim makineleri vb. el koyulması kararı verilen kişiler hakkında yapabileceğiniz takiptir. Bu kişiler, adreslerini kaybettirerek ya da borca karşılık verecekleri eşyalarını başka adreslere götürerek sizi ve mahkemeyi aldatmak isteyebilirler.Bu durumda, alacağınızı temin edebilmek için adreslerini ya da sakladıkları yeri bulmanız gerekebilir. Türk Dedektiflik, uzman dedektifleri sayesinde alacaklı olduğunuz kişileri ya da alacağınızı karşılayan, sakladıkları makinelerini – eşyaları bulmanızı sağlar. Bulduğu delilleri ve belirlediği adresleri size bir dosya halinde sunar ve hukuki süreçte kullanmanıza yardımcı olur.

Alacak ve Haciz Takibi Nasıl Yapılır?

       Araştırma, takip ve gizlilik konusunda uzman dedektif ekibimiz, gelen talepler doğrultusunda alınan ilk bilgilerle birlikte izleri sürerek alacaklı olduğunuz kişinin yerini tespit eder ve hukuki süreçlerde kullanmanız için bu bilgileri ilgilisiyle paylaşır. Alacak ve haciz takibi hizmetini Türk Dedektiflik Bürosu’ndan alabilmeniz için ön şart takip yapılacak kişiler ile aranızda medeni, hukuki ya da ticari bir bağınızın olması şartıdır.Hukuki bağınız olmayan alakasız şahıslar hakkında hiç bir takip tarassut ve çalışma yapılmaz.

ÜRÜN SAHTECİLİĞİ

      Ürün sahteciliği, tüm dünyadaki en büyük gelir kaynaklarından biridir. Dünyada üretim yapılan her ülkede mutlaka birileri kaliteli ürünler yapmak isterken birileri daha az maliyet ile daha çok kar etmek amacı gütmektedir. Bu da, orijinal ürünün çok benzerini daha az maliyet ile üreterek alıcıları aldatma yoluyla orijinal ürünmüş gibi satmak ve büyük karlar elde etmek şeklinde yapılır. Üretici firma olarak sizin, ürününüzün sahtelerini, üretim ya da satış noktalarını bulmanız ya da sahtesini ayırt etmeniz neredeyse imkansızdır. Bu bağlamda, sahte ürün konusunda özel araştırma ve teknikleri bilen, profesyonel bir yardım almanız gerekebilir.

Sahte Ürün Nasıl Tespit Edilir?

Günümüzde üretim teknolojileri çok geliştiği ve bazı ülkelerden alınan makineler ile orijinaline çok yakın taklit ürünler üretildiği için, bu konuda eğitimli ve deneyimli olmayan bir gözün sahtesini orijinalinden ayırması neredeyse imkansızdır. Uzman dedektifler, bu konudaki eğitimleri, ayrıntıcı bakış açıları ve deneyimleri ile anlayabilirler ancak. Bu sebepten, ürünlerinizin sahtelerinin olduğundan şüpheleniyorsanız ya da bir piyasa araştırması ile öğrenmek istiyorsanız, Türk Dedektif Dedektiflik Bürosu en kesim çözüm ortağınız olacaktır.

PERSONEL ARAŞTIRMASI

      Şirketinize yeni insanlar ekleyeceğinizde, onların özgeçmişlerine bakarsınız ve orada yazdığı kadarıyla o kişiye güvenerek sizinle birlikte çalışmasına ya da çalışmamasına karar verirsiniz. O kişiye güvenmek için elinizde olan özgeçmiş metninden ve yazılı referanslarından daha fazlasına sahip olamazsınız. Okuduğu okul, deneyimleri, projeleri, sicili, ticaret sicili, önceki iş yerinde ya da özel hayatında karıştığı uygunsuz durumlarla ilgili bilgi edinemezsiniz. Yani aldatma ve aldatılma söz konusu olabilir. Ancak şirketinizin maddi ya da manevi olarak kayıp yaşamaması için alacağınız kişi hakkında tam bir güven içinde olmanız gerekir. Bunun için de alacağınız kişi hakında personel araştırması yapmak önemlidir.

Personel Araştırması Nasıl Yapılır?

       Personel araştırması, personel olarak işe almayı düşündüğünüz kişinin haberi olmadan, tam bir gizlilik içinde yapılması gereken bir araştırmadır. Takip ve araştırma konularında eğitimli, deneyimli ve profesyonel bir ekip tarafından yapılması gerekir. Türk Dedektif Dedektiflik Bürosu olarak, personel araştırması konusunda size donanımlı, deneyimli ve eğitimli kadromuzla hizmet veriyoruz.

SİGORTA HASAR SORUŞTURMALARI

      Sigorta şirketleri, yalan beyanlar ve kurgulanmış kazalar sebebiyle her yıl binlerce dolar kayıp yaşamaktadır. Bazı kazaların gerçek mi yoksa sigorta şirketini aldatmak ve para kazanmak amacıyla kurgulanmış şeyler mi olduğunu anlama konusunda profesyonel yardıma ihtiyaç duyabilirler. Bu noktada takip, araştırma, iz sürme ve delil toplama konusunda profesyonel bir dedektif, sigorta şirketini büyük zararlardan ve kayıplardan kurtarabilir. Bu nedenle bir çok sigorta şirketi şüpheli olarak gördükleri kazalardan profesyonel bir dedektiften soruşturma yardımı almak isterler.

Sigorta Hasar Soruşturması Nedir?

      Bir sigorta şirketine bağlı olan müşterilerin şüpheli kaza, yangın vb. beyanlarının gerçek olup olmadığının araştırılması, delillerin toplanması ve sigorta şirketine sunulması hizmetidir. Gerçeklerin ortaya çıkması ve delillerin gerekli durumlarda kullanılması için verilen profesyonel bir takip ve araştırma hizmetidir.

MARKA PATENT KORUMA

       Sahtecilik tüm dünyada görülen en büyük orana sahip suçlardan biridir. İnsanların ilgi gösterdiği marka ve ürünler kar amacı güden dolandırıcılar tarafından orijinaline çok benzeyerek taklit edilirler. Bu durum marka sahibine hem para hem de itibar kaybı olarak geri döner. Müşterilerini kaliteli ürün diye kalitesiz ürün satarak aldatan bir markayı zamanla insanlar tercih etmezler. Böylece markanın kayıp müşteri oranı gün geçtikçe artar. Aynı zamanda da ticaret sicili lekelenir. Türk Dedektiflik Bürosu’ndaki dedektif kadrosu, sahte ürün konusunda yurt içinde ve yurt dışında bir çok eğitim almış, bu konuda uzman dedektiflerdir. Yaptıkları araştırmalar ile ürününüzün taklit edilip edilmediğini ortaya çıkarır, dolandırıcıları bulur ve markanızın taklitlerinden korunmasını sağlarlar.

Marka Patent Koruma Nedir?

       Uzman dedektiflerimizce sahte üretim yapan kişilerin ve merkezlerinin bulunması, satış noktalarının belirlenmesi ve suçluluların cezalandırılmasının sağlanmasıdır. Daha sonra da markanızın bizim korumamız altında olarak taklit edilemeyecek olmasının garantilenmesidir. Ürünlerinizin taklitlerinin bulunmasını ve markanızın korunmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ŞİRKET ARAŞTIRMASI

      Büyük bir ortaklık kurarak şirketinizi büyütmek istediğinizde, ortak olmak istediğiniz şirket hakkında yeterli ve doğru bilgilere sahip olmanız çok önemlidir. Sizi aldatmak isteyecek dolandırıcılardan kendinizi korumanız gerekir. Aynı zamanda işinizin itibarını korumak için geçmişinde taciz, dolandırıcılık gibi suçların olmadığı konusunda emin olarak adım atmak, şirketinizin geleceğini de koruyacaktır. Bunun için ortaklık kurmayı düşündüğünüz şirket hakkında uzman bir dedektiflik bürosundan profesyonel bir takip ve araştırma hizmeti almanızı, şirketin ticaret sicili hakkında bilgi sahibi olmanızı tavsiye ederiz. Türk Dedektiflik Bürosu, size şirket araştırması konusunda da profesyonel hizmet vermektedir.

Neden Dedektif Gerekir?

       Takip ve araştırma konusunda eğitimli, iz sürme konusunda deneyimli ve hukuk bilgisine sahip olan bir uzmanla çalışmak daha çok ve daha doğru bilgi almanızı, bu süreçte sağladığı gizlilik ile karşı tarafa araştırma sürecini belli etmemenizi sağlar. Şirketin ticaret sicili, karıştığı davalar, vergi durumu, çalışanları ile ilişkileri, sahte evrak davası geçirip geçirmediği, taciz konuları ve daha bir çok konuda bilgi sahibi olup güvenle adım atmanızı sağlar. Ortaklık kurmak istediğiniz şirketin geçmişiyle ilgili tüm bilgileri toplar, aynı zamanda piyasa araştırması yapar ve rapor halinde size sunar.