İRTİBAT İÇİN

7/24

444 6 497

Görünmeyeni görmek duyulmayanı duymakla başlar bizim işimiz

  • Türk dedektif türkinenin ilk ticari ünvan ve tesciline sahip özel dedektif bürosu olup özeldedektifder üyesidir.

    TÜRK DEDEKTİF BÜROSU TÜRKİNENİN İLK TİCARİ ÜNVAN VE TESCİLİNE SAHİP ÖZEL DEDEKTİ DER ÜYESİDİR.

  • Çalışmalaramızda hukuka aykırı delil elde etme yöntemlerine asla baş vurmuyoruz.Yasal mavzuata uyuyoruz

  • Yurt içinde ve yurt dışında dedektiflikte deneyimli eğitimli kendisini ıspatlamış titiz dedektiflerle çalışıyoruz

ÖĞRENCİ TAKİBİ

       Anne ve babaların en çok merak ettiği konulardan biri de çocuklarının okullarında nasıl bir çevreye sahip oldukları, okul saatleri öncesi ve sonrasında nasıl vakit geçirdikleridir. Tüm gün okulda olduğunu düşündüğünüz çocuğunuzun kötü bir çevreye sahip olması ya da okulda olduğunu söyleyerek sizi aldatması maalesef ki mümkündür. Dedektiflik yapmak isteseniz de, bir dedektif gibi gizli bir şekilde çocuğunuzu takip etmeniz, telefon dinlemeniz ya da ses kaydedici ile her yaptığını kaydetmeniz çok da mümkün değildir. Bu yüzden, çocuğunuzda bazı değişiklikler gördüğünüzde, çevresi ile ilgili şüpheleriniz oluşmaya başladığında profesyonel bir dedektiflik hizmeti almanız gerekebilir. Tüm gün okulda olan çocuğunuzun iyiliği için hayatı hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz, MB Dedektiflik Bürosu olarak uzman dedektif kadromuz, son teknoloji takip ve araştırma tekniklerimiz ile hizmetinizdeyiz.

                                                                                                                                        Öğrenci Takibi Nasıl Yapılır?

       Diğer profesyonel dedektiflik çalışmalarında olduğu gibi, öncelikle takip ettirmek istediğiniz öğrencinin okulu, gittiği kurslar, bildiğiniz arkadaş çevresi gibi konularda sizden bilgi alınır. Daha sonra hangi takip ve araştırma tekniklerinin kullanılacağı, personel ihtiyacı gibi konularda strateji belirlenir ve profesyonel dedektif takip süreci başlar. Yapılan takip ve araştırmalar sonucunda edinilen tüm bilgiler sizinle paylaşılır.

EŞ TAKİBİ

       Günümüzde evliliklerin bir çoğu aldatma sebebiyle son bulmaktadır. Aldatılmak fikri çiftlerden hangi tarafı olursa olsun rahatsız eder ve iki taraf için de evliliği sonlandırma sebebi olarak karşımıza çıkabilir. Ancak bu önemli kararı vermeden önce aldatıldığınızdan emin olmanız gerekir. Bunun için de bir takım takip ve araştırmalar yapmanız gerekebilir. Peki ama şüphelendiğiniz eşinizin yanında bütün gün olabilecek misiniz? Onu gizlice takip edebilecek misiniz? İşte bu noktada biz Türk Dedektiflik Bürosu olarak size hizmet veriyoruz. Şüphe duyduğunuz eşinizi tam bir gizlilik içinde takip ediyor, profesyonel dedektif kadromuzla, profesyonel dedektiflik araştırma yöntem ve tekniklerini kullanarak size öğrenmek istediğiniz bilgileri sunuyoruz. Aldatılan kadın ya da aldatılan erkek olduğunuzu öğrendiğinizde, boşanma davası sürecinizde delil olarak kullanabileceğiniz kanıtları topluyor ve size sunuyoruz.

                                                                                                                                                                           Nasıl Ücretlendirilir?

       Eş takibi dedektiflik hizmetinin ücretlendirmesi, takip edilecek eşin çalıştığı yer, seyahatleri, sosyal hayatı, takip – araştırma süresi ve dedektiflik hizmeti için çalışacak personel sayısı gibi etkenlere göre değişmektedir. Konuyla ilgili detaylı bilgi için Türk Dedektiflik Büromuza başvurabilirsiniz.

                                                                                                                                                                                  Nasıl Yapılır?

       Öncelikle Türk Dedektiflik Bürosu’nda telefon kaydı alma, ses kaydedici, dinleme cihazı yerleştirme gibi yasalara aykırı teknikler kullanılmamaktadır. Dedektiflik alanında eğitimli ve tecrübeli dedektif kadromuz gizlilik konusunda son derece hassas bir şekilde takip ve profesyonel araştırma yöntemleri kullanmaktadır. Süreç, eş takibi yaptırmak isteyen kişi ile görüşülüp sözleşme imzalanması ile başlar. Takip edilecek eşin bulunduğu yer, iş saatleri, yaşam şartları, sosyal yaşantısına göre de araştırma süreci belirlenir. Sonuç olarak da tüm deliller dosyalanarak takip talebinde bulunan kişiye verilir.

 

KAYIP KİŞİ ARAŞTIRMASI

       Kayıp bir kişiyi bulmak için dedektiflik hizmeti almak istediğinizde, öncelikle bulmak istediğiniz kişi ile aranızda medeni, hukuki ya da ticari bir bağınızın olması gerekmektedir. Bu kuralın sağlandığı durumlarda eğitimli ve profesyonel uzman dedektif kadromuz sahip olduğu teknolojik donanım, eğitim ve deneyim ile zaman kaybetmeden sizin için önemli olan kayıp kişinin izinin sürülmesini ve bulunmasını sağlamaktadır.

Neden Dedektif Gerekir?

       Kayıp kişi araştırmasında delillerin izlerinin sürülmesi, teknolojik bir donanıma sahip olmak ve tüm ayrıntıları işleyebilmek çok önemlidir. Bu nedenle alanında eğitimli ve gizlilik konusunda profesyonel dedektiflik hizmetine ihtiyacınız olabilir.

BOŞANMA DAVASI VE VELAYET DAVALARI

       Boşanma davaları hem Türkiye’de hem dünyada en büyük tazminatların verildiği davaların başındadır. Çiftlerin anlaşarak boşanmak istediği normal durumların yanında bir de evlilik birliğinin sarsıldığı aldatma olayının gerçekleştiği boşanma davaları vardır. Aldatılan kadın ya da aldatılan erkek, bunun karşılığında karşı tarafa tazminat isteminde bulunabilir. Aldatma ve aldatılma olayının kanıtlanması durumunda ise bu tazminat kararının verilmesi daha kolay gerçekleşir.

       Aynı şekilde, çocukların velayetlerinin verilmesi konusunda da eşlerin aldatma ya da aldatılma durumlarının bulunması velayet işlemlerinin şekillenmesinde büyük rol oynar. Aile birliğinin sarsılmasına sebep olacak şeyler yapan ebeveyn, çocuğunun velayetini almada daha düşük bir şansa sahiptir. Bu gibi durumlarda, Türk Dedektiflik Bürosu’ndan alacağınız dedektiflik hizmeti ile mahkemeye kanıtlar sunmanız ve davanızı kendi aleyhinize çevirmeniz mümkün our.

Nasıl Bir Hizmet Verilir?

       Eşlerin boşanması sürecinde mahkemeye aldatma ve “aile birliğini bozacak şeyler yaptığı” kanıtları sunulduğunda karar işlemi hız kazanacaktır. Türk Dedektiflik Bürosu ise size profesyonel dedektif hizmeti vererek

EVLİLİK ÖNCESİ ARAŞTIRMA

       Evlilik kararı, iki insanın birbirini yeterince tanıdığı, birbirlerinin geçmişleri ve aile yaşantılarını bildiği ve artık birlikte yaşayabileceklerini anladıkları zaman verilmesi gereken bir karardır. Partnerinizin sizi yalan yanlış bilgilerle aldatmadığına güveninizin tam olduğu zaman verilmesi gereken bir karar. Ancak, günümüzde insanların birbirine olan bağlılıkları ve güvenlerinin de azaldığını düşünürsek, siz de evlenme kararı aldığınız kişinin sizi aldatmadığına nasıl inanacaksınız? Üzerine dinleme cihazı yerleştirmek ya da ses kayıt cihazı ile tüm gün her şeyini kaydetmek gibi bir şansınız da olmadığına göre?

       İşte bu sebeple, biz Türk Dedektiflik Bürosu olarak, tamamen hukuki kurallar çerçevesinde evlenme kararı aldığınız kişi için araştırma ve takip yapıyor ve size söylediklerinin doğruluğu hakkında size bilgi veriyoruz.

Evlilik Öncesi Araştırma Nasıl Yapılır?

       Alanında eğitimli, uzman ve profesyonel dedektif kadromuz, sahip olduğu gizlilik ve hukuki eğitimi ile takip edilen kişinin hiç bir şekilde haberdar olamayacağı bir şekilde takip ve araştırma yapar. Siz de aldatılan kadın ya da aldatılan erkek olma riskinden kurtulmuş olursunuz.

ADRES TESPİTİ

       Türk Dedektiflik Bürosu olarak, her zaman ilk kuralımız yaptığımız takip ve araştırmaların “yasalara aykırı olmaması ve hukuki süreçlerde kullanılabilir nitelikte” olmasıdır. Buna göre, adres tespiti hizmeti vermek için öncelikle adres tespiti yapmak istediğiniz kişi ile medeni, hukuki ya da ticari bir bağınızın olmasını gözetiriz. Bu şartları sağlayan durumlarda size alanında uzman dedektif personelimizle hizmet veririz.

Hangi Durumlarda Adres Tespit Araştırması Yapılır?

       Boşanma, velayet ve nafaka davalarında, davalı, davacı ve tanıkların adresinin tespit edilmesi gerektiğinde, mahkeme veya icra dairelerinde alacaklı tarafından aleyhinde alacak davası açılmış, aranılan borçlu veya dolandırıcıların ve medeni olarak bağ bulunan, aileden kişilerin bulunması durumlarında adres tespiti hizmeti verilmektedir.

ÇOCUK TAKİBİ

       Günümüzde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte iletişimin de artması gerekirken, aksine insanlar arasında büyük bir iletişimsizlik baş gösteriyor. O kadar ki, çocuklarımıza ulaşmak bile gün geçtikçe zorlaşıyor. Onları dışarıdaki kötülüklerden korumak için ses kayıt cihazı ya da dinleme cihazı gibi yasa dışı yöntemler kullanamazsınız. Ya da casus telefon ile dinleyerek dışarıda ne gibi tehlikelerin içinde olduğunu bilemezsiniz. Takip etmek isterseniz de, bir dedektif gibi bunu çocuğunuza fark ettirmeden onun güvenini sarsmadan yapamazsınız. İşte biz, Türk Dedektiflik Bürosu olarak size çocuğunuzun ne gibi arkadaşlıklar içinde olduğu, tehlikede olup olmadığı ve onu nelerden korumanız gerektiği konusunda bilgi veriyoruz.

Çocuk Takibi Nasıl Yapılır?

       Çocuğunu takip ettirmek isteyen ebeveyn ile görüşme yapılır. Çocuğun okulu, kursları, sosyal hayatı, arkadaşlıkları, gittiği yerler hakkında bilgi alınır ve takibe başlanır. Bu aşamadan sonra bildiklerinizin dışında, çocuğunuzun içinde bulunduğu bilinmeyen arkadaş grupları, sosyal aktiviteleri ve diğer her şey hakkında bilgi edinilir ve  paylaşılır. Bu takip sırasında, yine ses kayıt cihazı, casus telefon ya da dinleme cihazı gibi yasa dışı yöntemler kullanılmaz.